Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaRadyomuz gelinn...Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!)

YazarMesaj
ruzgarerkn
Admin
Admin
ruzgarerkn

Erkek
Hobiler : spor yampak
Şu Anki Ruh halin : ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!) Yasasi10
Müzik Türü: ------- : : ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!) Popgw0

ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!) Empty
MesajKonu: ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!)   ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!) EmptyPaz Kas. 30, 2008 11:44 am

Sevme kızım ben 'ASKERİM' ben toz toprak kokarım. Elini uzatsan silah gibi tutarım, benim gözlerime bakma sana düşman gibi bakarım, ben uyku nedir bilmem geceleri nöbet tutarım, gece gelme bana parola işaret sorarım, ben disko dans bilmem yürüyüş kararı sayarım. Çünkü ben JANDARMA'yım. Elbet biter sayılı günler

eyy bizi korumak icin topraga düsmüs asker... 1000 kere öpsem o pak anlini deger kandili muhaber tasindan aksin gel tarihe gömelim desem seni sigmasin.

BOYLE YUREKLI OLMAM GEREKLI OLUMUNE SEVMEM GEREKLI BIR CANIM VAR BIN DAHA OLSA HEPSINI SANA VERMEM GEREKLI COK OZLERSIN DIYORLAR COK BEKLERSIN DIYORLAR SEN BU ASKIN SONUNDA OLECEKSIN DIYORLAR.

AYRILMAM
BEN ILK DEGILIM
SONDA OLMAYACAGIM
ŞUAN GECMESEDE
BİR GÜN KARANLIKLAR
AYDINLANACAK
GECENİN GUNDUZU
BEKLEDIGI GIBI
BİR GUN SAFAK
BENIM ICINDE DOGACAK!!!!!!!!!
RÜZGARerkn

ASKER SOZLERI(HER TÜRK ASKER DOGAR tavrını koy ortaya sırkıl ve KENDINE GELL TURRRRRRRKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AsKeR rEsİmLeRi
» SANLI ASKER